cz
Typy karet|Služby ke kartám|Doplňky|Technické info|Kalkulace

Nezávazná cenová kalkulace – poptávka informací

Díky efektivitě naší práce jsme dokázali, aby se vysoká kvalita potkala s rozumnou cenou. Zeptejte se nezávazně na cenu, kterou můžeme nabídnout právě vám, nezabere to více než pár minut.

Základní informace o časové náročnosti výroby a ceně

Doba výroby plastových karet souvisí s počtem karet a náročností jejich výroby. Záleží na tom, zda se jedná o karty bez personalizace nebo s personalizací. Standardní dodací lhůty jsou 10-14 pracovních dnů od potvrzení autorské korektury grafiky designu karet.

Cenu plastové karty ovlivňuje celkový náklad vyráběných karet, barevnost a další prvky na kartě umístěné. Se zvyšujícími se počty kusů vyráběných karet se cena za jednu kartu snižuje.
Cena plastové karty je také závislá na náročnosti tisku karet. Standardně je využíváno technologie ofsetového tisku ve CMYK, případně kombinace sítotisku a ofsetového tisku. V některých případech, kdy je požadováno dodržování logoprintu, se využívá pro tisk PANTONE barvy. Uvedené technologie tisku a jejich kombinace mají různou cenovou relaci.
Dále cenu ovlivňuje využití dalších prvků jako např. magnetický proužek, čip, čárové kódy, atd.

Vyberte si typ produktu a tím se Vám zobrazí další informace pro poptávku

 

Název firmy

Jméno a příjmení

Telefon

E-mail

Poznámka - popis
UDĚLENÍ SOUHLASU SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 Vyplňte všechny údaje označené hvězdičkou()


Kontakt

+420 558 847 901
BlackCard s.r.o.
Oborného 299/10
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
gps 49.8251725N, 18.2437639E
G+ Facebbok
Copyright © 2017 BlackCard s.r.o., Všechna práva vyhrazena | design a projekt Ivo Konopáč, programování Robert Hlobílek | admin »